Frisbee seminář s Markétou Urbáškovou - Olomouc

17.03.2012 10:00

V sobotu ráno jsme se vydali na delší výlet do Olomouce na seminář FRISBEE.

Před odjezdem jsem si dala rozvičku ve formě škrabání oken na autě a vyrazili jsme - jelikož nemám dálniční známku, vzala jsem to nejkratší cestou přes Boskovice - Prostějov do Olomouce. Po cestě byl ještě místy sníh - tam, kde normálně nesvítí sluníčko - a před Olomoucí, tak už jezdily traktory a chystaly půdu na osev.

Na desátou jsme dorazili na fotbalové hřiště do Olomouce, kde měl probíhat trénink. Poprvé jsem stála na umělé trávě a byla jsem z ní nadšená - naprosto úžasný povrch - to musím mít časem doma ;o)

Na rozcvičení jsme si daly (tentokrát samé dámy) - rozházení - pilovaly jsme správnou techniku, přesný hod a Markéta vymýšlela i různá zpestření - běhání ve dvojicích do kolečka a přitom si házení disků, házení si na povel, cvičily si chytání a různé typy hodů.

Pak přišli na řadu pejsci - byly tam pejsci různých ras a úrovní pokročilosti, ale všichni byli moc šikovní.

S Bóďou jsme cvičili "zeměkouli", "multipl" - skákat na "dogcatch" mi po tom, co se po mě zablácenej svezl a já ho nestihla chytnout tak už mi nechtěl, tak musíme zase nacvičit výskoky.

Pak jsme si zase házely mezi sebou a Markéta vymyslela další "hru" na házení disků na přesnost.

Opět jsme vzaly pejsky na házení - kochala jsem se pohledem na zkušenější.

Ke konci semináře jsme cvičily ještě dlouhé hody a než jsme odpadly, tak nám Markéta ukazovala ještě - podle ní - "pár jednoduchých triků" - tak buď mám obě ruce levé nebo nevím - ale pokud toto bylo "pár jednoduchých triků" tak asi budeme muset  zůstat u obedience :-D

Totálně vyřízení jsme dojeli domů a padli do komatu.

Bolí mě svaly o kterých jsem vůbec netušila, že je mám :-D

Počasí vyšlo naprosto luxusní - ani bych takové vedro 17 března nečekala - kvůli pejskům ani nemuselo být takové teplo, ale my si to myslím užily - já mám dokonce i vypálený pásek od hodinek za tu chvilku ;o)

Pár fotografií

Kiki fotky

Zpět
www.rak-brno.cz