Výlet za Hliníkem

08.05.2011 18:07

Tento víkend byl opět ve znamení výstav. Tentokrát to byly od KCHLS (Klub chovatelů loveckých slídičů) - v sobotu klubová a v neděli speciální.

V sobotu ráno jsme dorazili do Humpolce a ač šipky po celém městě nás navedly až na místo, tak fronta na parkoviště byla neskutečná. Myslím, že sme v ní byli tak hodinu. Při vjezdu přišla druhá sprcha - parkovné 100 Kč - parkoviště á la Jízda na tankodromu.

Rozbalila jsem domeček, parazol, židličku a koukala se na pejsky. Sluníčko pěkně hřálo - tak příjemně, pejsci běhali... Pak jsem šla já oběhnout známé tváře a byli sme na řadě.

Chandler se konečně naučil (no dobře, tak já ho to naučila) výstavní postoj a stál moc pěkně - ale stejně to nestačilo na lepší jak Výborný bez pořadí (v kruhu 9 psů) - posudek ZDE

Tak sme valili domů, vyvenčit, nakrmit a spinkat.

Ráno v 5:00 drnčel budík a ve stejný okamžik mi Bodie skočil do postele a zavrtal se mi pod peřinu v obětí sme usnuli - z hrůzou zjišťuji že je 6:11 - skáču do auta a valíme směr Humpolec.

Po včerejší hrůze před parkováním je dnes úplně naprostý klid, ani jedno auto nečeká - tankodrom i ceny zůstaly :o/

Včas se nahlašujeme a opět rozdělávám domeček - tentokrát není počasí tak rozumné a vypadá to jak chvíli před sněhovou bouří. Fičí ledový vítr, lidi chodí zababoušení jak eskymáci, sama jsem vylovila z auta všechny bundy co jsem našla, nakonec mě zachraňuje Bodie, kterého jsem si dala do klína a zahřívala se o něj - někomu jsem nakecala, že to je nový hit - trikolorní Flat - tak nevím, jestli to zbaštili :-D

Po čůracích a oblíkacích pauzách pořadatelů a posuzovatelky jsme opět vyslyšeli verdikt - Výborný bez pořadí (v kruhu 10 psů) - posudek ZDE.

 

Podtrženo sečteno - výstava se konala v opravdu nádherném prostředí závodiště Humpolec s dostatkem místa, s obrovskou plochou na vyvenčení a vyběhání pejsků, s rybníkem a krásným výhledem.

Organizace výstavy byla dobrá - až na sobotní ranní čekačku na vjezd. Pro příště by mohli parkovací poplatek pro vystavovatele zahrnout do přihlášky a ideálně i čůrací poplatky (5 Kč za wécko ve vyřazeném kontejneru ne nedá srovnat s luxusní Vaňkovkou).

Kruhy byly prostorné a s dostatkem místa okolo. Občerstvovací stánky nechyběly.

 

Bohužel nám odpadla naše dvorní fotografka, tak přikládám alespoň jednu mobilovku z kakací procházky po závodišti.

 

 

 

Zpět
www.rak-brno.cz